Aktualności

Jesteśmy Kancelarią, która świadczy wysokiej jakości usługi księgowe. Kancelarie tworzy znakomity zespół profesjonalistów, który ciągle doskonali swoje umiejętności zawodowe. Naszym celem jest usprawnianie działania przedsiębiorstw poprzez efektywne doradztwo i profesjonalną obsługę księgową.

Światowy gracz wchodzi na polski rynek. Oto co się może zmienić

Aramco może sięgnąć po stacje paliw w Polsce, jeśli pojawi się ku temu okazja – powiedział w rozmowie z PAP dyrektor ds. analiz rynku paliw Krzysztof Romaniuk. Zaznaczył, że najlepsze marże uzyskuje się, posiadając cały łańcuch dostaw, czyli produkcję, sprzedaż hurtową i sprzedaż detaliczną.

Wysokie ceny jaj. Zapłacimy za nie tyle, ile za mięso drobiowe

Hurtowe ceny jaj i mięsa drobiowego w Unii Europejskiej są na tym samym poziomie. Dotychczas mięso drobiowe było o kilkadziesiąt procent droższe. Obecna sytuacja cenowa świadczy o ogromnym rozchwianiu rynków drobiarskich – informuje Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz (KIPDiP).

Podatek od posiadania psa – ile wynosi i dlaczego go płacimy?

Wiele kwestii przemawia za posiadaniem psa, o ile masz ku temu odpowiednie warunki. Jednak musisz mieć także świadomość, że będziesz zobowiązany nie tylko do jego utrzymania, tj. do zakupu karmy, pokrycia kosztów wizyt weterynaryjnych, ale również do uiszczenia podatku od psa. Sprawdź, ile wynosi i kto jest zobowiązany do jego opłacania.