Aktualności

Jesteśmy Kancelarią, która świadczy wysokiej jakości usługi księgowe. Kancelarie tworzy znakomity zespół profesjonalistów, który ciągle doskonali swoje umiejętności zawodowe. Naszym celem jest usprawnianie działania przedsiębiorstw poprzez efektywne doradztwo i profesjonalną obsługę księgową.

Inflacja w listopadzie spadnie. Tak uważają ekonomiści największego polskiego banku

Inflacja w listopadzie wyniesie 17,6 proc. w porównaniu do listopada ubiegłego roku – prognozują analitycy PKO BP. Jeśli sprawdzą się ich oczekiwania, będzie to oznaczało pierwsze od wielu miesięcy spowolnienie wzrostu cen w Polsce. Jednak nie będzie to jeszcze stały trend – zanim dojdzie do takiego zjawiska, najpierw przyjdzie nam się zmierzyć z inflacją rzędu ponad 20 proc.

Nowe władze, nazwa i strategia. Velo Bank szuka klientów i zysków

Nowy bank na polskim rynku szuka klientów i zysków. Velo Bank – marka stworzona przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny powstał w wyniku przymusowej restrukturyzacji Getin Banku Leszka Czarneckiego i ma kilka lat na zbudowanie swojej pozycji na rynku, oraz zaufania klientów.

Paliwa bez podatku sprzedawane dłużej? Jest wniosek PiS

Wydłużenie do 30 czerwca przyszłego roku zawieszenia poboru podatku od sprzedaży detalicznej paliw silnikowych zakłada poprawka zaproponowana we wtorek przez sejmową Komisję Finansów Publicznych do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw.