Aktualności

Jesteśmy Kancelarią, która świadczy wysokiej jakości usługi księgowe. Kancelarie tworzy znakomity zespół profesjonalistów, który ciągle doskonali swoje umiejętności zawodowe. Naszym celem jest usprawnianie działania przedsiębiorstw poprzez efektywne doradztwo i profesjonalną obsługę księgową.

W kopalniach wrze przez Polski Ład. “Jak zobaczyłem wypłatę, to odechciało się do pracy chodzić”

Zmiany Polskiego Ładu uderzyły w górnicze pensje. Najbardziej poszkodowani są ci, którzy pracują na przodku. – Zostałem ograbiony z 1300 zł – mówi money.pl Mariusz, górnik z kopalni miedzi na Dolnym Śląsku. – Mam kredyt, mam dzieci. Jestem jedynym żywicielem rodziny. Ceny w sklepach masakryczne, a jeszcze rząd mnie okrada za moją ciężką pracę – denerwuje się.

Poprawki do Polskiego Ładu. Premier mówi o gwarancjach, a eksperci o rozpadzie

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił pakiet naprawczy dla Polskiego Ładu. Zamierza rozszerzyć ulgę dla klasy średniej i daje gwarancje, że zarabiający do 12,8 tys. zł i stracą na Polskim Ładzie, będą mogli liczyć na rekompensatę. To, co miało ratować reformę podatkową PiS, wywołało jeszcze większą konsternację. Krytyka płynie nie tylko od ekspertów, ale także pracowników skarbówki, którzy nie wiedzą, jak będą to rozliczać i weryfikować. “To jest w praktyce niemożliwe. Nasze systemy nie są na to przygotowane”.

Amerykańska giełda w dołku. Takiego tygodnia nie było od drugiej fali koronawirusa

Inwestorzy na Wall Street przecierają oczy ze zdziwienia. Z takimi spadkami, jak na piątkowym zamknięciu, już dawno nie mieli do czynienia. Nasdaq ma za sobą najgorszy tydzień od 2020 r. Po piątkowej sesji główne indeksy poszły znacząco w dół. Spółki technologiczne odczuły mocno słaby wynik Netfliksa. Natomiast na koncernach farmaceutycznych odbiła się decyzja Sądu Najwyższego.